Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

WINBUD zakup na raty PayU

Program kosztorysowy

Program kosztorysowy WINBUD to doskonałe narzędzie do wyceny i weryfikacji kosztorysów, szacowania kosztów napraw i remontów oraz kalkulacji inwestycji. Jeżeli tylko rozważacie Państwo zakup programu mającego zastosowanie w kosztorysowaniu prac budowlanych, ziemnych, instalacyjnych, drogowych, elektrycznych i innych jesteśmy przekonani, że nasz produkt spełni oczekiwania.

Firma Chandney Software sp. z o.o. jako producent oprogramowania dla budownictwa WINBUD, specjalizujący się w programach kosztorysowych dostarcza najlepsze rozwiązania, które przez wieloletnią obecność na rynku usług znalazły szerokie grono zadowolonych odbiorców. Co więcej jesteśmy także dystrybutorem produktów Sage Symfonia. Program kosztorysowy WINBUD zdobył wiele nagród na różnych targach zarówno budowlanych, jak i informatycznych, co niewątpliwe tylko potwierdza znakomitą jakość naszego produktu.

W trosce o wygodę naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy za pośrednictwem, którego można złożyć zamówienie na wybrany program kosztorysowy. Pragniemy zwrócić uwagę, że w kartach produktów przygotowaliśmy wyczerpujące opisy możliwości w jakie został wyposażony program kosztorysowy posiadający również dodatkowe moduły. Ufamy, że współpraca z firmą Chandney Software sp. z o.o. stanie się powodem do obustronnego zadowolenia.

Gwarantujemy bezpieczny proces zakupowy oraz profesjonalne doradztwo w przypadku jakichkolwiek pytań lub też wątpliwości. Zapraszamy!

Poznaj lepiej naszą ofertę:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl